Strona główna » Aktualności » Startujemy z kursem nauki jazdy na rolkach

Startujemy z kursem nauki jazdy na rolkach

Zgodnie z zapowiedzią już w najbliższy Sobotę 3 lipca startujemy z kursem nauki jazdy na rolkach od podstaw  na skate parku przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Białobrzegach. Uczestnikami kursu będą dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe które zapisały się na kurs.

Garść informacji dla kursantów:

O godz. 9.00 spotykamy się z grupą dziecięcą od 5 – 9 roku życia na skate parku przy GOSiR.

O godz. 10.00 zajęcia rozpocznie młodzież od 10 rż. oraz dorośli będzie to grupa łączona.

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych ( deszcz ) zajęcia będą prowadzone w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach.

Przypominamy uczestnikom kursu aby nie zapomnieli o:

  • rolkach
  • kasku
  • ochraniaczach
  • wodzie do picia
  • uśmiechu i pozytywnym nastawieniu !

Kurs będzie prowadzony przez Instruktorów Szkółki Rolkowej Wodzu z Rzeszowa. Zawodnicy tej szkółki przez ostatnie niecałe 10 lat zdobyli ponad 150 medali na Mistrzostwach Polski oraz ustanowili większość rekordów Polski. Ich uczennica to Trener kadry narodowej. W szkółce tej jest wielu zawodników którzy zdobywali medale na mistrzostwach Europy oraz wielokrotnie zajmowali podium w lidze światowej.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, podczas kursu obowiązują następujące zasady:

  1. Każdy uczestnik kursu zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przy wejściu na skate park oraz zachowania bezpiecznej odległości w odniesieniu do innych osób.
  2. Uczestnikiem kursu mogą być wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych, m.in. kaszlu, kataru, bólu gardła, krtani czy podwyższonej temperatury, nie mające kontaktu z osobą chorą, zakażoną, izolowaną lub poddawaną kwarantannie w okresie ostatnich 14 dni.
  3. Na teren skate parku obowiązuje zakaz  palenia i picia alkoholu.
  4. Wizerunek osób biorących udział w kursie może zostać utrwalony i rozpowszechniony przez Organizatorów celem dokumentacji oraz promocji podejmowanych działań.
  5. Udział w kursie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszych zasad.

Organizatorem Wakacyjnego Kursu nauki jazdy na rolkach i Administratorem danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 31b. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie i upublicznianie swoich danych osobowych, w myśl art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. e) RODO. Z pełną klauzulą informacyjną Administratora można zapoznać się pod adresem  http://sportbial.pl/rodo/

Miłej zabawy i do zobaczenia!

Skip to content