Strona główna » Aktualności » Squash Warsztaty

Squash Warsztaty

Zastanawiałeś się czy squash to gra dla Ciebie? Spróbuj! Zapraszamy Cię na Warsztaty  do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, aby się 0 tym przekonać.

 

Squash obecnie cieszy się ogromną popularnością. Ciężko się temu dziwić – jest on powszechnie uznawany za jeden z najzdrowszych sportów na świecie. Jest to idealny sport dla każdego, kto chce zrzucić parę kilo – jedna rozgrywka pozwala spalić nawet 1000 kcal!

Na Warsztatach poznasz ćwiczenia dzięki którym poprawi się Twoja zwinność, szybkość poruszania i reakcji, koordynacja, stabilność pozycji, siła i wytrzymałość. Warsztaty dedykowane są dla graczy na każdym poziomie.

W planie:

1 zapoznanie się z zasadami oraz w jaki sposób należy zachowywać się podczas gry w squasha aby była ona bezpieczna,

2 prawidłowy chwyt rakiety i jej ułożenie w zależności od typu uderzenia,

3 poruszanie się po korcie,

4 zapoznanie się z podstawowymi zagraniami jakich używamy podczas gry tj. drive, volley, boast oraz informacje po co i kiedy podczas gry używamy tych zagrań,

4 taktyka gry,

5 gra defensywna

Warsztaty poprowadzi

Trener Europejskiej Federacji Squasha

JAN ROCHECKI

Jan jest związany ze sportem od najmłodszych lat, rozpoczął ją jako zawodowy piłkarz. Swoją przygodę ze squashem rozpoczął kilkanaście lat temu. Trenerem squasha jest od 2016r. Brał udział w turniejach organizowanych przez PZSQ. Pomoże Wam rozpocząć swoją przygodę ze squashem, jak i poprawi Waszą dotychczasową grę, na każdym poziomie. Swoją pasją zaraża wszystkich 🙂

Serdecznie zapraszamy!

 

Skip to content