Strona główna » Aktualności » Spartakiada

Spartakiada

Rzut piłką lekarską,sztafeta senior,rodzic, wnuk na 200m,tor przeszkód, gry i zabawy naszych dziadków,rzutki,zbieranie grzybków,ringo punktowane, rzuty karne z 8 metrów do pustej  bramki dla dzieci oraz gra w Molkky to konkurencje z którymi musieli się zmierzyć 22 września na Orliku przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Białobrzegach uczestnicy Spartiakiady.

W ramach Spartiakiady seniorzy rodzice i dzieci mogli spróbować swoich sił w różnych konkurencjach sportowych, a oprócz tego zostały przygotowane dla nich różne atrakcje (dmuchańce dla najmłodszych wspólna rozgrzewka z instruktorem,stoisko z Panią dietetyk,puchary, dyplomy, medale, słodycze ,napoje oraz nagrody rzeczowe).
Tematem przewodnim Spartiakiady były zawody bez porażki czyli wszyscy wygrywają. W związku z tym wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.
Przed rozpoczęciem Spartiakiady organizator omówił przebieg imprezy, przedstawił sędziego który sprawował nadzór nad konkurencjami oraz wyjaśnił zasady każdej konkurencji. Następnie każdy z uczestników uczestniczył w intensywnej rozgrzewce przy muzyce.
W Spartakiadzie wzięło udział 57 osób. Po rozgrzewce, w której uczestniczyły wszyscy seniorzy dzieci i rodzice,  przystąpiliśmy do zaliczania poszczególnych konkurencji: W trakcie trwania imprezy dziećmi opiekowali się wykwalifikowani instruktorzy i wolontariusze. Spartiakiada trwała od godz. 14.00 do 18.00.

Po zakończeniu imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali  pamiątkowe puchary, medale ufundowane przez Fundację Orły Sportu oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Białobrzegi.

W konkurencjach rodzinnych najwięcej punktów zgromadziły rodziny:

I Oleszkowicz

II Pawlak

III Bartnik

W konkurencjach dla dzieci najwięcej punktów zgromadziły reprezentanci rodzin :

I Wanowicz

II Oleszkowicz

III Pawlak

Molkky:

I Orłoś

II Harpula

III Wojtyna

Po zakończeniu imprezy odbyło się spotkanie integracyjne przy grillu.

 

Skip to content