Strona główna » Aktualności » Ruszy Białobrzeska Liga Tenisowa – III edycja

Ruszy Białobrzeska Liga Tenisowa – III edycja

Podobnie jak w latach ubiegłych także i w sezonie 2018 na kortach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji prowadzone będą rozgrywki Białobrzeskiej Ligi Tenisowej. Do udziału w rywalizacji zaprosiliśmy tenisistów zamieszkałych na terenie gminy Białobrzegi bądź korzystających z naszych kortów.

BLT rusza już jutro, 16 bm. Zakończenie rozgrywek zaplanowaliśmy na sierpień (w przypadku złych warunków atmosferycznych we wrześniu).

Tenisiści, w sumie 16 osób, podzieleni zostali na dwie grupy (o przynależności do każdej z nich decydowało losowanie). Rywalizować zaś będą na zasadzie pojedynków każdy z każdym. A o kolejności końcowej decydować będzie liczba zdobytych punktów. Zawodnicy, którzy uplasują się na miejscach 1- 2, w poszczególnych grupach spotkają w turniej mistrzowskim o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi (rozgrywanym w systemie każdy z każdym). Ci z tenisistów, którzy uplasują się na miejscach 3-4 w obu grupach zmierzą się ze sobą w tzw. turnieju pocieszenia. Rywalizowali będą o puchar kierownika Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

A oto lista zawodników, których będziemy mogli podziwiać w rozgrywkach na kortach w Białobrzegach:

Grupa nr I

 

 1. Witold Drzał (Finalista 2017)
 2. Adrian Mazera (Finalista 2017)
 3. Kacper Czyrek
 4. Mateusz Hejnosz
 5. Adam Kielar
 6. Piotr Kolek
 7. Bartłomiej Madej
 8. Przemysław Panasiewicz

 

Grupa nr II

 

 1. Piotr Cebulak (Finalista 2017)
 2. Szymon Augustyn (Finalista 2017)
 3. Robert Augustyn
 4. Krzysztof Dudzic
 5. Sławomir Michałowicz
 6. Krzysztof Pełka
 7. Mariusz Szostek
 8. Piotr Wołowiec

 jap

Fot. Janusz Pawlak

 

 

 

 

 

Skip to content