Strona główna » Aktualności » Remont skate parku zakończony

Remont skate parku zakończony

Mamy bardzo dobrą informacje dla miłośników jazdy na rolkach, deskorolkach,hulajnodze i BMX-ach. 1 Grudnia zostały zakończone prace pn. ” Remont skate parku na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach”.

Zakres prac objęty przedmiotem zamówienia obejmował demontaż istniejących urządzeń na skate parku a następnie montaż urządzeń na istniejącej płycie betonowej.

Elementy skate parku które zostały wymienione to:

  • Funbox z poręczą 2/3, fanbox z grindboxsem prostym, fanbox piramida
  • Bank ramp
  • Quarter pipe

Urządzenia wykonane zostały w konstrukcji drewnianej, pokrytej płytami nośnymi ze sklejki, wodoodpornej o grubości 18 mm. Nawierzchnia jezdna pokryta jest matą kompozytową. Wszystkie urządzenia posiadają poręcze ochronne oraz wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze skate parku dzieci ,młodzież oraz osoby dorosłe w nadchodzącym sezonie 2022/2023. Pamiętajmy jednak że nowe elementy nie chronią przed upadkiem z przeszkód gdy przecenimy swoje możliwości i żeby nie wykonywać akrobacji bez sportowego przygotowania. Prosimy również przed skorzystaniem ze skate parku zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać.

Efekty prac można zobaczyć pod linkiem:

http://sportbial.pl/aktualnosci/galeria-zdjec-remont-skate-parku/

foto. gosir Białobrzegi

Skip to content