Strona główna » Aktualności » Przyjdź! Czekamy na Ciebie: zajęcia dla dzieciaków i dorosłych

Przyjdź! Czekamy na Ciebie: zajęcia dla dzieciaków i dorosłych

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj garść informacji o kolejnych zajęciach, które od pierwszych dni października ruszą w białobrzeskim Fitness Parku. I tak w każdy czwartek zaprosimy na spotkanie z Zumbą Kids (godz. 17), Zumbą Gold (godz. 18.00) i Pilatesem (19.00), a w piątki na zajęcia Aktywny Rodzic i Dziecko (godz. 17.00) oraz Zumba (godz. 18.00).

A oto parę informacji o poszczególnych propozycjach.

Zumba Kids – to forma zajęć taneczno – ruchowych zapewniająca dzieciom maksimum zabawy i fitnessu w tym samym czasie. W trakcie zabawy dzieci pracują nad poprawą koordynacji, równowagi, rozwijają swoją kreatywność i pamięć ruchową, uczą się również pracy zespołowej.

Zumba Gold – to zajęcia taneczno – ruchowe łączące w sobie elementy fitness i tańca. Zajęcia oparte na podobnej formule co Zumba klasyczna, a podstawowa różnica dotyczy intensywności i tempa oraz bardzo prostych choreografii.

Zumba Gold to program skierowany do osób starszych, a także tych wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe. Zumba Gold to również  propozycja dla pań, które chciałyby wrócić do formy po porodzie, dla osób po urazach i zabiegach, dla chorujących na cukrzycę lub nadciśnienie tętnicze.

Pilates – jest uniwersalnym treningiem wzmacniającym wszystkie mięśnie ciała, poprawiający postawę, giętkość, siłę i równowagę naszego ciała, który zapobiega bólom pleców wynikającym z siedzącego trybu życia. Pilates jest treningiem dla każdego, niezależnie od wieku i sprawności. Łączy w sobie ćwiczenia wzmacniające, rozciągające i oddechowe.

Aktywny Rodzic i Dziecko – zajęcia taneczno – ruchowe dla dzieciaczków w wieku 3/4-6 lat i ich rodziców. Są sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu dzieci i ich rodziców. Dzięki udziałowi w zajęciach możemy zadbać o rozwój: ruchowy naszego malucha (koordynacja, równowaga), kreatywnego myślenia i pamięci ruchowej.

Zumba – jest połączeniem tańca i aerobiku, inspirowana latynoskimi rytmami. Zumba to innowacyjny system fitness, który przez świetną zabawę kształtuje i ujędrnia sylwetkę oraz poprawia kondycję. W trakcie zajęć można spalić jednorazowo 600 – 800 kcal, wyrzeźbić ciało i od stresować się.

 

Skip to content