Strona główna » Aktualności » Plażówka i upał – to się doskonale komponuje

Plażówka i upał – to się doskonale komponuje

Temperatura sięgająca grubo powyżej 30 st. C nie przeszkodziła nam w organizacji 20 bm. „Niedzieli z plażówką”. Miłośnicy tej odmiany piłki siatkowej twierdzili wręcz, iż upały i plażówka doskonale się z sobą komponują.
A gdy do tego dodamy znakomicie przygotowane, piaszczyste boiska, pozostaje tylko podziwiać piękne zagrania. I takie też mogliśmy obserwować podczas niedzielnego popołudnia z plażówką zorganizowanego w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym. Ci, którzy chcieli się poznać reguły gry mogli także skorzystać, bo animator Centrum, Piotr Babiarz jest również instruktorem piłki siatkowej.
Zgodnie z programem imprezy jej zwieńczeniem był błyskawiczny turniej piłki plażowej. I tak w rywalizacji najlepiej spisała się para Dawid Mądry (Korniaktów Płd.) i Tomasz Bartoszek (Wola Dalsza). Drugie miejsce zajęli Sebastian Salwach (Białobrzegi – lewa) i Piotr Sidor (Białobrzegi – lewa).Na „pudle” stanęły też Anna Ruszel (Sonina) i Edyta Szmuc (Wysoka). Czwarte miejsce wywalczył dwójka mieszana Sylwia Korzeniowska (Kraków) i Robert Fudali (Białobrzegi).

Fot. Janusz Pawlak

Skip to content