UWAGA!

W związku z wprowadzeniem od 17 października 2020 r Naszego powiatu do                                   strefy czerwonej wszyscy przychodzący do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach  zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa oraz przestrzegania wszelkich reżimów nakazanych przez służby sanitarne. 

 

 

 Jak będzie funkcjonował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach po wprowadzeniu strefy czerwonej od 17 października 2020 r. 

   – zostaje zawieszona działalność siłowni w Fitness Park 

–  wszyscy przychodzący  zobowiązani są posiadać maseczki na twarzy zasłaniające usta i nos

– obowiązkowa dezynfekcja rąk

 – zajęcia na  sali fitness będą prowadzone jak do tej pory przez wszystkich wynajmujących w dotychczasowych terminach przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego.Pomiędzy  poszczególnymi zajęciami wprowadzamy bufory czasowe (15 minut), na wietrzenie sali, przed wejściem i po wyjściu z sali obowiązkowa dezynfekcja rąk, uczestnicy zajęć przychodzą z własnymi karimatami i ręcznikami, dezynfekcja szafek w szatniach po każdym ich użyciu.

 – kort do sqausha, przed wejściem i po wyjściu z kortu obowiązkowa dezynfekcja rąk, pracownicy recepcji FP dokonują dezynfekcji sprzętu, pomiędzy poszczególnymi grami bufory czasowe na wietrzenie sali, dezynfekcja szafek w szatniach po każdym ich użyciu

 

Obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc! Można jej dokonać w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

– strefa SPA pozostaje nadal zamknięta. Do odwołania.    

 

 

 

 

  

 

Skip to content