Strona główna » Aktualności » Najlepsi wywalczyli prawo startu w zawodach powiatowych

Najlepsi wywalczyli prawo startu w zawodach powiatowych

Na obiektach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego przeprowadzono dzisiaj gminne eliminacje do Igrzysk Młodzieży Szkolnej w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym Szkół Podstawowych. Na starcie zawodów pojawiły się reprezentacje Zespołu Szkół w Białobrzegach, SP nr 1 w Budach Łańcuckich, SP nr 2 w Budach Łańcuckich, SP w Korniaktowie Płn. i Zespołu Szkół w Woli Dalszej.

Dzieci młodsze (kl.III/IV) w ramach trójboju skakały w dal, rzucały piłeczką palantową oraz biegały na 60 m. Dzieci starsze w czwórboju skakały w dal, biegły na 60 m, rzucały piłeczką palantową oraz rywalizowały w biegu na dystansie 600 m dziewczynki i 1000 m chłopcy. Liczba zdobytych punktów w każdej konkurencji decydowała o miejscach zajmowanych przez poszczególne ekipy. Zespoły, które uplasowały się na pierwszych miejscach wywalczyły prawo startu w eliminacjach powiatowych, które odbędą się również na obiektach białobrzeskiego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego (19.05 – czwórbój i 2.06. – trójbój).