Strona główna » Aktualności » Nabór do Zespołu tanecznego Iskierka w Fitness Park Białobrzegi

Nabór do Zespołu tanecznego Iskierka w Fitness Park Białobrzegi

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach informuje, o naborze do Zespołu Tanecznego „Iskierka”. Zajęcia będą prowadzone w fitness park. 

„Iskierka” to Zespół Taneczny z 38-letnią tradycją, multimedalista Mistrzostw Polski i turniejów ogólnopolskich oraz finaliści Mistrzostw Europy i Świata. Iskierka  uczy podczas zajęć dzieci i młodzież  pasji do tańca na różnych stopniach zaawansowania. Grupa Specjalizuje się w stylu show dance i technice jazz dance. W każdej grupie sposób prowadzenia zajęć dostosowany jest do wieku tancerzy. Instruktorzy dbają o właściwe szkolenie na kolejnych etapach rozwoju dziecka. Rozwijają kreatywność oraz wyobraźnię wśród dzieci.
Celem założenia grup w Białobrzegach jest poszerzanie zainteresowań wśród dzieci i młodzieży, a także popularyzacja tańca. Podczas zajęć będzie umożliwiona nauka podstaw tańca klasycznego oraz nowoczesnego. Treningi będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych dwa razy w tygodniu przez wykwalifikowanego instruktora. Zapraszamy wszystkich chętnych od 5 roku życia.
Zgłoszenia wyłącznie przez formularz dostępny na naszej stronie – www.iskierkadance.pl

Informacje w recepcji Fitness Park GOSiR

nr.tel. 17 77 152 44

 

Skip to content