Strona główna » Aktualności » Mamy nowe urządzenia w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym

Mamy nowe urządzenia w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym

Od minionej soboty na terenie białobrzeskiego CSR można podziwiać całą gamę nowych, kolorowych urządzeń, które już niebawem zostaną udostępnione odwiedzającym obiekt. Dokładnie jest ich osiem i fachowcy nazywają je siłowniami zewnętrznymi.

Urządzeniami tymi zachwycił się cały świat. Dzisiaj zazwyczaj można je spotkać w parkach i na skwerach dużych miast. Co to są za „zabawki”? Mówiąc najprościej, siłownie zewnętrzne to urządzenia umożliwiające nowoczesną i atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu i jednocześnie zadbania o swoje zdrowie.

Na zakupionych przez Gminę Białobrzegi urządzeniach można będzie m.in. poprawić kondycję, zatroszczyć się o przyrost masy mięśniowej lub po prostu skorzystać z aktywnego relaksu na świeżym powietrzu. Wśród gamy urządzeń, które pojawiły się w CSR są m.in.  biegacz, narciarz, twister, jeździec, wyciąg górny i rowerek.

I teraz odpowiedź na najważniejsze pytanie: kiedy będzie można skorzystać z „nowinek” w CSR? Otóż zgodnie z zaleceniami producenta, urządzenia te będą gotowe do użytku w dwa tygodnie od czasu posadowienia ich na placu w Białobrzegach, a więc 12 lipca, w sobotę. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do skorzystania z zewnętrznej siłowni.

Skip to content