Strona główna » Aktualności » Festiwal sportu dla dzieci Słoneczko Cup

Festiwal sportu dla dzieci Słoneczko Cup

Z okazji 15 lecia firmy – Słoneczko,sieć Polskich Sklepów Spożywczych przygotowano dla dzieci szereg imprez sportowych. W Białobrzegach 11 Czerwca (niedziela) odbędzie się pierwsza z nich pod nazwą Festiwal sportu dla dzieci Słoneczko Cup z okazji dnia dziecka.

Turniej odbędzie się w Centrum sportowo-rekreacyjnym w Białobrzegach. W tym dniu w planie imprezy jest turniej piłki nożnej na Orliku dla dzieci U10,początek godz.13.00. Do rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn a są nimi:

– CSR Białobrzegi

– Błękit Żołynia

– Jawor Krzemienica

– Grodziszczanka Grodzisko Dolne

– Arka Albigowa

– Orzełek Przeworsk

– Sokołów Małopolski

– Stal Łańcut

Drużyny będą podzielone na dwie grupy,mecze każdy z każdym czas gry to 12 min. Celem imprezy jest propagowanie aktywności sportowej poprzez grę w piłkę nożną oraz zasad fair play. Dla uczestników organizator przygotował nagrody dla najlepszych zawodników,dyplomy,puchary oraz medale.

Oprócz turnieju piłki nożnej U10 będzie można wziąść udział w ciekawych konkurencjach sportowych przygotowanych dla dzieci za które będzie można otrzymać nagrody. Tymi konkurencjami są:

– Turbokozak

– Rzut do kosza

– Sztafeta

– Skok w dal

– Quiz i wiele innych

Zakończenie Festiwalu wraz z rozdaniem nagród i medali planowane jest na godz.18.15.Zapraszamy wszystkich rodziców,dziadków i dzieci do Centrum Sportowo-Rekreacyjnego.

 

Skip to content