Strona główna » Aktualności » Eliminacje do mistrzostw Orlików makroregionu w Mölkky

Eliminacje do mistrzostw Orlików makroregionu w Mölkky

14 lipca (niedziela) w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Białobrzegach odbyły się eliminacja do Mistrzostw makroregionu w Mölkky. W turnieju uczestniczyło osiem dwuosobowych drużyn które zostały podzielone na dwie grupy. Zawodnicy w fazie grupowej grali dwa sety do 50 punktów każdy. Mecz mógł zakończyć się wynikiem 2:0 jeśli jedna z drużyn wygrała oba sety bądź 1:1. O miejscu w grupie decydowała w kolejności: liczba wygranych setów,liczba wygranych meczy, średnia ilość punktów zdobytych w jednym secie.

W fazie play off przegrywający odpadał z turnieju a przy wyniki 1:1 był grany trzeci set który decydował o tym kto pozostanie w turnieju.

BŁĘKIT ( 50:40, 42:50, 35:50 ) NASZA PRACOWNIA

Najlepsze drużyny dostały od Organizatora pamiątkowe medale oraz drobne upominki ufundowane przez firmę Tactic.

Nasza pracownia będzie reprezentowała Nas na finale rejonu!

W turnieju wzięły udział zespoły z Białobrzeg,Żołyni,Dębiny, Rakszawy oraz Jarosławia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w turnieju za przybycie oraz sportową rywalizacje.