Strona główna » Aktualności » Druga odsłona warsztatów jazdy na deskorolce

Druga odsłona warsztatów jazdy na deskorolce

Bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców gminy Białobrzegi cieszyła się druga edycja „Warsztatów jazdy na deskorolce”, które odbyły się w minioną niedzielę w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym.
Na spotkanie z Mirosławem Tejchmanem i Danielem Boćko ze Stowarzyszenia Skatepark Rzeszów przyszli zarówno ci, którzy choć w minimalnym stopniu potrafią już poruszać się na desce jak i stawiający dopiero pierwsze kroki w tej przygodzie.
Na białobrzeskim skateparku przez parę godzin obserwowaliśmy więc, ile trudu i wysiłku trzeba włożyć w to, aby deska na czterech kółkach zaczęła nas „słuchać”, by wykonywać na niej zakręty i zjazdy z przeszkód.
Jak powiedzieli uczestnicy Warsztatów, instruktorzy z Rzeszowa w bardzo fajny sposób potrafili przekazać swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki ich cierpliwości na pewno grupa fanów jazdy na deskorolce w Białobrzegach będzie coraz większa.
W niedzielę, 28 września, odbędą się kolejne zajęcia w białobrzeskim skateparku w ramach „Warsztatów jazdy na deskorolce”. Początek zajęć o godz. 15.

Skip to content