Strona główna » Aktualności » Do zobaczenia jeszcze w tym roku

Do zobaczenia jeszcze w tym roku

Wtorek, 8 marca, był ostatnim dniem działalności sztucznego lodowiska w białobrzeskim Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w sezonie 2015/2016.Przypomnijmy, że obiekt rozpoczął działalność 20 grudnia ubiegłego roku.
Od początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców gminy. Chętnie korzystali ze sztucznie mrożonej tafli także mieszkańcy sąsiednich gmin. Wśród odwiedzających nas łyżwiarzy nie brakowało amatorów aktywnego wypoczynku m.in.z Łańcuta, Rzeszowa, Przeworska, Leżajska i Nowej Sarzyny. Na gości odwiedzających nasze lodowisko czekała również bardzo dobrze wyposażona wypożyczalnia łyżew.
Zgodnie ze wstępnymi danymi, z możliwości jazdy na łyżwach skorzystało na naszym lodowisku ok 6,5 tys. osób. Co bardzo ważne, przez cały łyżwiarski sezon, mimo wyjątkowo ciepłej zimy, udało się nam utrzymać odpowiednią jakość lodowej tafli. A jest to zadanie wyjątkowo trudne, gdy na termometrach temperatura ma mało wspólnego z zimą.
Już dzisiaj możemy natomiast zaprosić wszystkich amatorów jazdy na łyżwach na następny sezon. Tym razem 2016/2017…Do zobaczenia!
jap

Fot. Janusz Pawlak

Skip to content