Strona główna » Aktualności » 16 czerwca zapraszamy na AKTYWNĄ SOBOTĘ W BIAŁOBRZEGACH

16 czerwca zapraszamy na AKTYWNĄ SOBOTĘ W BIAŁOBRZEGACH

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach zaprasza mieszkańców regionu na AKTYWNĄ SOBOTĘ W BIAŁOBRZEGACH czyli: wędrówkę jedną z urokliwych tras Parku Nordic Walking. Orientacyjny czas trwania imprezy 2-3 godziny. Wyjście na trasę godz. 10. Zbiórka uczestników na parkingu, przy szlabanie, obok stawów w Korniaktowie Północnym.

Wytyczone przez specjalistów z zakresu Nordic Walking szlaki prowadzą leśnymi duktami. W czasie wędrówki podziwiamy bogatą roślinność dawnej Puszczy Sandomierskiej, obserwujemy ptactwo żyjące na kilkunastu hektarach stawów należących do Lasów Państwowych oraz zatrzymujemy się przy leśnych kapliczkach. Wędrówkę uatrakcyjnia gawęda przewodnika – historyka, który w ciekawy sposób przedstawi historię mijanych okolic i ich mieszkańców.

Koszt udziału w imprezie: 10 zł od osoby. W cenie znajduje się wypożyczenie kijków, koszty instruktora nordic walking i przewodnika historyka.

Zgłoszenia udziału w imprezie przyjmujemy pod numerem telefonu 17 771 52 44 lub adresem mailowym: centrumsportrekreacja@gmail.com . Prosimy również o podawanie kontaktu telefonicznego.

Opłaty za usługę należy dokonać w dniu imprezy, przed jej rozpoczęciem, u instruktora
Nordic Walking.
W przypadku turystów indywidualnych impreza dojdzie do skutku po zebraniu grupy liczącej min. 10 osób. Osoby, które zgłosiły udział w wędrówce zostaną wcześniej poinformowane czy impreza dojdzie do skutku czy też zostanie odwołana z powodu niskiej frekwencji lub złej pogody.
Najbliższą AKTYWNĄ SOBOTĘ W BIAŁOBRZEGACH zaplanowaliśmy na
16 czerwca.
Kolejne terminy to:
LIPIEC – 21
SIERPIEŃ – 11
WRZESIEN – 15
PAZDZIERNIK – 13

Skip to content