Strona główna » Aktualności » Lodowisko po feriach zimowych

Lodowisko po feriach zimowych

W niedzielę, 29 stycznia 2023 roku zakończyliśmy ferie zimowe na Lodowisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach ale nie zakończyliśmy  tegorocznego sezonu łyżwiarskiego. W imieniu pracowników GOSiR chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym dotychczasowym gościom, którzy spędzili – mamy nadzieję – przyjemnie czas na białobrzeskiej ślizgawce. Jednocześnie zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji, by skorzystali z lodowiska w kończącym się już sezonie zimowym. 

 

Amatorzy jazdy na łyżwach mogą korzystać ze ślizgawki zgodnie z dotychczasowym grafikiem pracy od poniedziałku do piątku od godz. 15.00 do 20.30, soboty od 10.00 do 20.30 i niedziele od godz.13.00 do 19.30. Szczegółowe informacje na stronie internetowej sportbial.pl w zakładce lodowisko. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej i FB, gdzie zamieszczali będziemy komunikaty o pracy lodowiska i wszelkich zmianach.

W godzinach od 10.00 do 14.00 wstęp na lodowisko mają grupy zorganizowane dzieci i młodzieży ze szkół z terenu Gminy Białobrzegi lub ze szkół z innych gmin wraz z opiekunami, po wcześniejszym ustaleniu terminu z osobą odpowiedzialną za pracę lodowiska.

Ceny biletów:

Bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18, za okazaniem legitymacji szkolnej) 6 zł

normalny – 11 zł

wypożyczenie łyżew – 6 zł

wypożyczenie kasku – 2 zł

Serdecznie zapraszamy

Skip to content